Feebroar

Niske läga on igal pool et ei taha kohe ollagi ja miskit kirjutada ka ...

17 nov

ja ma tean küll et ma ei ole kirjuatnud juba kaua aega. See on kõik sellepärastet et minul on ka kõik need äpid ja tabletid ja nutid ja kõik muud asjad mis minu aega kokku oiavad. Ja need kõik oiavad mind kogu aeg aega kokku oidmas ja sellepärast pole mul enam ültse aega. Aga täna küsis see Eve et kus on Nuusu ja miks ta miskit ei kirjuta ja nüid ma lihtsalt pean kasvä midagigi ju kirjutama. Hei Eve! Aga omme saab Puudlik nelja aastaseks! Kas pole kole? Alles ta ju tuli meile. Kui vana mina siis veel olen ... Tegelt mai teagi ültse et millal minu sünnipääv on. Aga ma arvanet see on suvel kui ei ole pori. Präägu on selline sopp igal pool et ... Kui sa ainult nääksid misugused on meie ilusad näitusekoerad. Miki käib ja mutku võidab igasugu karikakraid ja eputab oma valge pintsakuga aga kodus on ta präägu nigu ... (mul kästi see sõna siit ära kusdutada) Ja omme on meil elektrikatkestus

13 august

aga präägu on oopis teine august kui see august millal ma eelmise jutu kirjutasin.
Saadsa aru - ma ei ole aasta otsa mitte miskit siia kiriutanud !!!
Ma akkan vist vanaks jääma ...

31 august

Eila nad käisid jälle näitusel ja see kord kuskil võrumaal. Väga palju vihma ei olnudki.

Ja kaasas oli siis Roki

ja siis oli Wolf

ja Snuupi ka

ja siis nad lõpuks kõik rõõmustasid irmsastiAga täna paistab päike ja saab õues mõndasid töösid teha sest varsti tuleb talv. Vat.

24 august

Täna on pühapääv ja kohe akkab vihma sadama ja ma siis natu kirjutan üle nii pika aja.
Suvi akkab otsa saama ja viimastel päävadel mudku sajab ja eile me käisime tallinas näituses ja seal akkas ka sadama just lõpuvõistluste ajal. Aga teadsa kui vinge poiss oli meie Roki!? Ta on ju paseni kes ei salli ültse märga ja siis ta marssis kutsikate pissile nigu vana mees justku ei oleks ültse vihma olnud. Ja ta oli nii uhke ja ilus et kohtunik andis talle teise koha.Jahikoer Wolf oli ka meil seal kaasas aga temal ei läinud väga ästi sest tal oli talla all pikmenti vähe. Aga kodus ta pikmenti ültse ei kasuta ja saab linnud ja siilid ilma pikmentita ka kätte.Ja Snuupi oli ka meil kaasas ja tema on juba tsemion aga ta tuli ikka ja kohtunikule ta väga meeldis.Meil oli turist ka ja see oli meie aff. Tema ei võistelnud seal ültse aga talle toodi Norrast kingitus ja nüüd ta enam talve ei karda.Muidugi oli seal staadioni peal igasugu suuri ja väikseid koeri ja mõni oli koha väga imelik aga üks oli teistest veel imelikum.Meil on üks uus loom ka kodus ja tema on alles kahekuune aga ta on juba minust poole suurem. See on Miki. Ja nad pidasid just pidu sest Maša sai ühe aastaseks. Miki ja Maša on mõlemad lõuna venelased. Ja Miki on sõjapõgenik.

16 juuli

Ei mina tea enam kas ma pian selle plogi kinni panema või mis. Enam ei ole ültse aega kirjutada aga meie Summi on nüüd eesti tsempon ja meil on juba tükk aega aff kodus ja
Aga Miisil läeb kõik ästi ja minul ka ja eks ma kunagi ikka kirjutan miskit
Või ei kirjuta

16 aprill

Oioioi mis meil on!
No meil on mudugi täna Summmimummi sünnipääv aga eile sündis meil EESEL !!
Me ootasime juba nii kaua ja Tsango läks iga pääv aina paksemaks ja ta oli juba nigu pall ja siis eile äkki sündiski lupsti väike eesel. Ta on täidsa ema nägu ja jube kift ja ma käisin ka teda vaatamas. Vat.

11 jaanoar

 Nii nüüd ma kolisin ka siia uuele lehele. Ega mull vist ei ole präägust midagi ütelda aga ma lihtsalt proovin et kudas siin on. Ja kui ma siis midagist tahan öölda siis ma kohe kirjutan jälle.